O nás

Již více než 15 let zkušeností

Vše začalo v roce 2007, kdy jsme působili v kině Jirkov. Po letech vytváření kulturního programu a spolupráce s městem jsme se rozhodli poskytnout jako jedni z prvních v České republice službu digitalizace videokazet a filmových pásků.

Zájem byl velký a tak se služba postupem času zdokonalovala, až do dnešní podoby.

Analogové nosiče jako VHS kazety, nebo kazety z kamer ztrácí každým dnem svoji kvalitu a snižuje se jejich životnost. Rádi bychom Vám tak poskytli možnost co nejdříve využít novou službu bezplatného zaslání a vyzvednutí přes širokou síť poboček Zásilkovny.

Stovky spokojených zákazníků

Za 15 let převádění analogových záznamů, nám bylo ctí, poskytnout naše služby stovkám spokojených zákazníků.

Vážíme si každého zájmu, proto ke každé zakázce přistupujeme individuálně dle Vašich potřeb a přání. Pokud stále váháte s převodem, oslovte nás s možností ukázky naší práce přes formulář níže.

Desítky tisíc digitalizovaných hodin

Díky Vám jsme měli možnost přetáčet dobové snímky Charlese Chaplina i rodinné vzpomínky z poloviny 20. století !

Stále se snažíme zlepšovat naše služby. Proto již dnes můžeme nabídnout převod kazet za pomocí nejmodernějších technologií a softwaru.

Každý záznam je pro nás důležitý a zaslouží si patřičnou péči. Součástí každého převodu je tedy také pečlivý sestřih, kdy odstraníme nepotřebné nahrávky z televize, reklamy a prázdná místa. Následně probíhá druhé kolo spolu se stabilizací obrazu, saturace barev a případná barevná korekce.